Hladinoměry - Karviná

Český Těšín (Olše)

Hlásný profil kategorie A je umístěn pod mostem Český Těšín - Třinec, cca 70 m po toku na pravém břehu. Platnost SPA je od Třince po ústí Stonávky. Provozovatelem profilu je ČHMÚ Ostrava.

Český Těšín - Střeleční (Olše)

Hlásný profil kategorie C je umístěný na levém břehu mostní konstrukce silnice I. třídy na ulici Střelniční přes vodní tok Olše. Provozovatelem hladinoměru je firma PWS plus, s.r.o.

ČS Sovinec (Olše)

Hlásný profil kategorie C ve formě vodoměrné latě se nachází na levém břehu Olše, ř.km 20,5. Lokalita je u ČS Dolu Karviná, závod ČSA, katastr Sovinec. Provozovatelem je město Karviná.

Dětmarovice (Olše)

Hlásný profil kategorie C se nachází na Olši, v ř.km 16,199 v obci Dětmarovice, katastr Koukolná. Provozovatelem je Povodí Odry, státní podnik.

 

Jablunkov (Olše)

Hlásný profil kategorie A se nachází na levém břehu Olše, u lávky k Základní škole. Platnost SPA pro úsek toku Bukovec - soutok s Lomnou. Provozovatelem je ČHMÚ Ostrava.

Karviná - Lázně Darkov (Olše)

Hlásný profil kategorie C ve formě vodoměrné latě se nachází na levém břehu Olše na mostě Sokolovských hrdinů ve městě Karviná. Provozovatelem je město Karviná.

VD Těrlicko (Stonávka)

Hlásný profil kategorie A se nachází na území obce Albrechtice, asi 500 m pod přehradou na levém břehu Stonávky.

Věřňovice (Olše)

Hlásný profil kategorie A se nachází v obci Dolní Lutyně na pravém břehu Olše 100 metrů pod mostem. Platnost SPA platí pro úsek toku pod Stonávkou - ústí do Odry.