Elektronický Digitální Povodňový Portál

Seznam ohrožených objektů - statutární město Karviná

Obec Část obce Ulice Číslo pop./ev. Číslo parcely Vlastník Q
Karviná Doly Sovinecká 2102/- 7618 Asental Land, s.r.o. 20
Karviná Doly Sovinecká 2103/- 7621 Česká republika ; DIAMO, státní podnik 20
Karviná Fryštát Nádražní 1952/- 4160 Prymus Jaroslav 20
Karviná Doly Sovinecká 2085/- 7204/1 Česká republika ; DIAMO, státní podnik 100
Karviná Fryštát 2040/- 3679/30 Králík Roman 100
Karviná Fryštát Nádražní 1938/- 4149/2 Foltýnová Ivana 1/2 ; Sedláček Michal 1/2 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 1940/- 815/14 SJM Novák Radek a Nováková Pavla 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 1977/- 3679/93 Hrehuš Karel 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 2037/- 3679/33 Kulla Milan 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 2395/- 3679/71 SJM Stařičný Václav a Stařičná Anna 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 545/- 3639 SJM Cieślar Tomáš a Cieślarová Jiřina 1/2; Pieczonka Vlastimil 1/2; 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 633/- 4150/4 Szotek Břetislav 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 634/- 4150/3 SJM Čablík Vladimír a Čablíková Petra 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 636/- 828/3 SJM Pohl Jakub BcA. a Pohl Sulská Anna 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 637/- 815/16 Bollog Roman 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 640/- 3678/3 Nytra Jiří Ing. 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 657/- 3658/14 SJM Rutka Jiří a Rutková Hana 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 658/- 3651/4 SJM Králik Vladimír a Králiková Jarmila 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 659/- 3649/3 Kubalová Vlasta 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 660/- 3652/4 Laštovka Vlastimil 1/4; Laštovková Marcela 1/4; Laštovková Marie 1/2; 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 676/- 815/7 SJM Hrdlička Jiří a Hrdličková Vladimíra 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 713/- 815/17 Ludvik Aleš 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 723/- 3650 Czakan Evžen 1/2; Nowrotková Monika 1/2; 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 725/- 3656 Lukáš Jakub 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 726/- 830 Szmek Karel Ing. 1/2; Szmeková Ingrid 1/2; 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 727/- 826 Szpernol Miroslav 1/4; Szpernolová Barbora Mgr. 3/4; 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 728/- 823 SJM Höglinger Walter Ing. a Höglingerová Edeltruda 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 729/- 819 Csato Tomáš 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 781/- 3630/2 MCP Nguyen Van Vinh a Nguyen Thi May 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 782/- 3641/5 Stoszková Leopoldina 100
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 784/- 3630/7 Niemiec Jiří 1/2; Staniczková Jarmila 1/4; Szotkowská Gabriela 1/4; 100
Karviná Fryštát Zahradní 1029/- 3659/2 Trpiš Michal Ing. 100
Karviná Fryštát Zahradní 1030/- 3642/5 Ksiąžek Radek 1/2; Ksiąžková Lada 1/2; 100
Karviná Fryštát Zahradní 1031/- 3641/6 Srněnský Alan 100
Karviná Fryštát Zahradní 1873/- 3649/5 SJM Swaczyna Emil a Swaczynová Barbara 100
Karviná Fryštát Zahradní 688/- 3631/7 SJM Pustówka Josef a Pustówková Jana 100
Karviná Fryštát Zahradní 724/- 3653/1 Lukáčová Hedvika 1/4; Včelka František 2/24; Vlachová Evženie 5/8; Vrbicová Andrea 1/24; 100
Karviná Fryštát Zahradní 785/- 3631/4 Kupczak Karel 1/4 ; Kupczak Ladislav 3/4 100
Karviná Fryštát Zahradní 786/- 3638/5 Sarčák Lubomír 100
Karviná Fryštát Zahradní 787/- 3638/4 SJM Pieczka Zbigniew a Pieczka Jadwiga Maria 100
Karviná Fryštát Zahradní 860/- 3636/1 SJM Bogocz Ladislav a Bogoczová Alena 100
Karviná Fryštát Zahradní 861/- 3634/5 Kijonková Hana 100
Karviná Fryštát Zahradní 862/- 3634/6 Kijonka Hubert 100
Karviná Lázně Darkov Brožíkova II -/128 1325/13 Česká republika Státní pozemkový úřad 100
Karviná Lázně Darkov Svornosti 1/- 303 Handlíř Jaroslav 100
Karviná Lázně Darkov Svornosti 134/- 273/2 Česká republika ; DIAMO, státní podnik 100
Karviná Lázně Darkov Svornosti 162/- 291 Asental Land, s.r.o. 100
Karviná Lázně Darkov Svornosti 182/- 1370 Asental Land, s.r.o. 100
Karviná Lázně Darkov Svornosti 234/- 276 Česká republika Ředitelství silnic a dálnic ČR 100
Karviná Lázně Darkov Svornosti 389/- 300 Asental Land, s.r.o. 100
Karviná Lázně Darkov Svornosti 669/- 273/1 Asental Land, s.r.o. 100
Karviná Lázně Darkov U Olše 286/- 1983 Česká republika Ředitelství silnic a dálnic ČR 100
Karviná Lázně Darkov U Olše 307/- 1985 Česká republika Ředitelství silnic a dálnic ČR 100
Karviná Lázně Darkov U Olše 349/- 1969 Stryjová Dana 100
Karviná Lázně Darkov U Olše 357/- 253 SJM Šuška Pavel a Šušková Iveta 100
Karviná Lázně Darkov U Olše 442/- 1973/2 Heckelová Honorata 100
Karviná Lázně Darkov U Olše 445/- 1973/1 Heckel Alfréd Ing. 100
Karviná Lázně Darkov U Olše 530/- 1996/2 Česká republika Ředitelství silnic a dálnic ČR 100
Karviná Lázně Darkov U Olše 604/- 1958/2 Česká republika Ředitelství silnic a dálnic ČR 100
Karviná Staré Město -/358 1523/17 Tomikowská Jana 100
Karviná Staré Město -/368 1523/25 SJM Foltyn Tomáš a Foltynová Martina 100
Karviná Staré Město -/421 1647/47 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město -/457 1694/36 Hála Lubomír 1/2; Hála Tomáš 1/2; 100
Karviná Staré Město -/459 1694/34 SJM Tabara Radomír a Tabarová Ilona 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/436 1737/17 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/438 1737/20 SJM Kuś Stanislav a Kuśová Dagmar 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/439 1737/21 SJM Kus Václav a Kusová Zdenka 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/451 1694/31 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/452 1702/8 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/453 1694/32 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/454 1705/9 Koriťáková Anna 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/455 1705/6 SJM Domes Česlav a Domesová Jana 100
Karviná Staré Město Lešetínská -/458 1694/42 Fojtíková Irena 100
Karviná Staré Město Myslivecká 340/- 1533/3 Kubelová Pavla 1/2; Večeřová Jana 1/2; 100
Karviná Staré Město Myslivecká 367/- 1532/2 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město Myslivecká 93/- 1532/1 Kondziolka Stanislav 100
Karviná Staré Město Myslivecká -/356 1523/21 Fridrichová Ivona 100
Karviná Staré Město Myslivecká -/359 1523/22 Šušková Jana 100
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 19/- 207 Valchoň Juraj 100
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 35/- 85 Starzyczná Libuše 100
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 38/- 70 Galuszková Monika Mgr. 100
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 39/- 65 SJM Struž Miroslav a Stružová Michaela 100
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 60/- 108 Slezák Roman 100
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 61/- 209 SJM Valchoň Juraj a Valchoňová Martina 100
Karviná Staré Město Olšiny 448/- 571/26 Swaczyna Vojtěch 100
Karviná Staré Město U Řeky 443/- 1647/48 SJM Schober Josef a Schobrová Jaroslava 100
Karviná Staré Město U Řeky 446/- 141/2 SJM Tomeček Petr a Tomečková Kateřina 100
Karviná Staré Město U Řeky -/408 1675/9 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město U Řeky -/411 1675/14 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město U Řeky -/412 1675/13 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město U Řeky -/413 1675/11 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město U Řeky -/418 1647/46 Kalocsaiová Šárka 100
Karviná Staré Město U Řeky -/419 1647/32 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město U Řeky -/423 1647/35 SJM Matoušek Zdeněk a Matoušková Romana 100
Karviná Staré Město U Řeky -/424 1647/33 Kukučiar František 100
Karviná Staré Město U Řeky -/427 1647/7 Fismolová Květoslava 100
Karviná Staré Město U Řeky -/428 1647/34 OKD, a.s. 100
Karviná Staré Město U Řeky -/431 1647/49 SJM Dymasz Zdeněk a Dymaszová Jarmila 100
Karviná Doly ČSA 1/- 1344/43 Česká republika ; DIAMO, státní podnik
Karviná Doly ČSA 4/- 1345/7 Veolia Energie ČR, a.s.
Karviná Doly Sovinecká 1150/- 1554 Hrdlička Miloslav 1/2; Pila Sovinec, s.r.o. 1/2;
Karviná Doly Sovinecká 1233/- 1719 Gorylová Nikol 1/2; Mohylák Milan 1/2;
Karviná Doly Sovinecká 1248/- 1770 Kiczmerová Alena 1/8; Klais Petr 1/2; Kolatek Miroslav 1/8; Kołatek František 1/4;
Karviná Doly Sovinecká 1407/- 1751 Beran Petr
Karviná Doly Sovinecká 1582/- 1747 Česká republika ; DIAMO, státní podnik
Karviná Doly Sovinecká 2095/- 7302 Heimstaden Czech s.r.o.
Karviná Doly Sovinecká 2099/- 7292 Heimstaden Czech s.r.o.
Karviná Doly Sovinecká 2110/- 7641 SJM Suchánek Jozef a Suchánková Jana
Karviná Doly Sovinecká 948/- 1710 Heimstaden Czech s.r.o.
Karviná Doly Sovinecká 976/- 1721 Mohylák Milan
Karviná Doly Stonavská 2179/- 7177/2 Česká republika ; DIAMO, státní podnik
Karviná Fryštát Akátová 1839/- 1382/10 Sztula Karel Ing.
Karviná Fryštát Alšova 1955/- 340/2 SJM Wałoszek Piotr Dis. a Wałoszek Szwedová Sandra Ing. Bc.
Karviná Fryštát Alšova 769/- 384/1 PICEA, veřejná obchodní společnost
Karviná Fryštát Alšova 838/- 404 Waloszek Milan 1/2; Wałoszková Jana 1/2;
Karviná Fryštát Alšova 839/- 360 SJM Viencek Vítězslav a Viencková Irena 1/2; Viencková Irena 1/2;
Karviná Fryštát Alšova 840/- 400 Znamenáčková Alena
Karviná Fryštát Alšova 841/- 355 SJM Luček Antonín a Lučková Marie
Karviná Fryštát Alšova 842/- 351 Nowak Rudolf 1/2; SJM Nowak Rudolf a Nowaková Ilona 1/2;
Karviná Fryštát Alšova 843/- 398 Pustelníková Věra
Karviná Fryštát Alšova 844/- 391/1 Machů Halina
Karviná Fryštát Alšova 845/- 389 Žabková Anna
Karviná Fryštát Alšova 846/- 350 Floksa Oldřich
Karviná Fryštát Alšova 847/- 347 Ondračková Halina
Karviná Fryštát Alšova 848/- 387 Nikl Jindřich MUDr.
Karviná Fryštát Alšova 849/- 382 Ćmiel Zbyhněv Ing.
Karviná Fryštát Alšova 850/- 344 Lindner Jan Ing.
Karviná Fryštát Alšova 851/- 372 SJM Vlachopulos Tanasis a Vlachopulosová Monika
Karviná Fryštát Alšova 852/- 343 Kufa Pavel Ing.
Karviná Fryštát Alšova 894/- 391/2 Kosendek Małgorzata Eva
Karviná Fryštát Bělidlo 100/- 3987/3 MERANO a.s.
Karviná Fryštát Bohumínská 1927/- 4114 Tomisová Pavla Mgr.
Karviná Fryštát Bohumínská 1948/- 4101/5 SJM Bőhm Martin Bc. a Bőhmová Zdeňka Mgr.
Karviná Fryštát Bohumínská 1949/- 4101/4 PM stavby s.r.o.
Karviná Fryštát Bohumínská 1950/- 4101/7 PM stavby s.r.o.
Karviná Fryštát Bohumínská 2057/- 4104/4 NOTIA a.s.
Karviná Fryštát Dr. Olszaka 156/- 1259 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Hornická stezka 780/- 429/2 Mikulášová Marie
Karviná Fryštát Hornická stezka 802/- 448 Jančalková Anna
Karviná Fryštát Hornická stezka 803/- 446 SJM Jonáš Mojmír a Jonášová Petra
Karviná Fryštát Hornická stezka 804/- 444 Iwaszek Miroslav 1/2; Iwaszková Helena 1/2;
Karviná Fryštát Hornická stezka 805/- 443 Cháňa Martin 1/2; Šolcová Kateřina 1/2;
Karviná Fryštát Hornická stezka 806/- 440 Csörgö Kateřina
Karviná Fryštát Hornická stezka 807/- 439 Kirvej Roman
Karviná Fryštát Hornická stezka 808/- 438 Macura Josef 1/2; Macurová Anna 1/2;
Karviná Fryštát Hornická stezka 809/- 432/1 Vaňková Marie MUDr.
Karviná Fryštát Hornická stezka 810/- 431/1 SJM Tkoč Martin a Tkočová Martina
Karviná Fryštát Husova 1944/- 410/3 Bielczyk Karel
Karviná Fryštát Husova 772/- 407 Hampel Jaroslav
Karviná Fryštát Husova 818/- 292 Kysa Michal 1/2; Kysová Božena 1/2;
Karviná Fryštát Husova 819/- 295/1 SJM Gattnar Lech Mgr. a Gattnarová Monika
Karviná Fryštát Husova 820/- 288 Cechlová Edita
Karviná Fryštát Husova 821/- 308 Rybaříková Zdeňka Mgr.
Karviná Fryštát Husova 822/- 310 Wałoszek Andřej Ing.
Karviná Fryštát Husova 832/- 455 Baran Václav Ing. 2/3; Lampert Joachim Manfred 1/6; Lampert Manfred T. Louis 1/6;
Karviná Fryštát Husova 833/- 365 Brych Vladislav
Karviná Fryštát Husova 834/- 370 SJM Nikolov Josef Ing. a Nikolovová Miroslava 1/2; Nikolovová Miroslava 1/2;
Karviná Fryštát Husova 835/- 452 Wodecki Petr Mgr.
Karviná Fryštát Husova 836/- 406 SJM Watzl Vladimír a Watzlová Věra 1/2; Watzlová Věra 1/2;
Karviná Fryštát Husova 837/- 413 Vavříček Oldřich
Karviná Fryštát Husova 858/- 284/2 Cechel Tomáš Ing.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 118/- 31 Kolářová Libuše
Karviná Fryštát Karola Śliwky 119/- 36 Nikl Jindřich MUDr.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 120/- 38 Mickerts Václav
Karviná Fryštát Karola Śliwky 1513/- 1268/5 SJM Anděl Juraj Ing. a Andělová Lucie Mgr.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 19/- 224/1 Pribola Martin Ing.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 20/- 224/2 Pribola Martin Ing.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 224/- 1384 SJM Šlachta Lumír PaedDr. a Šlachtová Jaroslava
Karviná Fryštát Karola Śliwky 225/- 1298 SLEZSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM s.r.o.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 226/- 1302/1 Koneczný Jiří Ing.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 227/- 1293 Pilát Ivan
Karviná Fryštát Karola Śliwky 230/- 1283 Kabatiar Tibor 1/2; Szmeková Ingrid 6/12;
Karviná Fryštát Karola Śliwky 232/- 1274 Skulina Jakub
Karviná Fryštát Karola Śliwky 233/- 1273 Staníček Zdeněk 1/2; Šimková Pavla Mgr. 1/2;
Karviná Fryštát Karola Śliwky 234/- 1270 Szewieczková Zofie
Karviná Fryštát Karola Śliwky 27/- 224/3 Pribola Martin Ing.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 32/- 224/4 Pribola Martin Ing.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 53/- 10/2 SJM Kubík Miroslav a Kubíková Lenka
Karviná Fryštát Karola Śliwky 552/- 1292/5 Zaremba Marek Ing. 1/2 ; Zarembová Halina 1/2
Karviná Fryštát Karola Śliwky 58/- 517/3 STING investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 621/- 515 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlowych "POLCARBO"
Karviná Fryštát Karola Śliwky 622/- 511 SJM Kolebač Pavel Ing. a Kolebačová Zuzana Mgr. DiS.
Karviná Fryštát Karola Śliwky 623/- 508/1 Fabisz Petr
Karviná Fryštát Karola Śliwky 783/- 490/1 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Lešetínská 1945/- 3813/2 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Lešetínská 275/- 3766/19 VB mont s.r.o.
Karviná Fryštát Lešetínská 366/- 3816/3 Lamacz Roman Ing.
Karviná Fryštát Lešetínská 811/- 3767 IKARUS SERVICE s.r.o.
Karviná Fryštát Lešetínská 958/- 3766/8 2.KA Investment s.r.o.
Karviná Fryštát Máchova 1469/- 357/2 Siudová Renata Ing.
Karviná Fryštát Máchova 1474/- 358/2 Šveda René 1/6 ; Švedová Marie 4/6 ; Švedová Pavlína 1/6
Karviná Fryštát Máchova 1488/- 348/2 Brych Jana 1/2; Brych Radek 1/2;
Karviná Fryštát Máchova 544/- 354 Perglová Růžena
Karviná Fryštát Máchova 827/- 363/1 Babczynski Bohdan
Karviná Fryštát Máchova 828/- 362 Duda Pavel
Karviná Fryštát Máchova 829/- 304 SJM Slovák Zdeněk Mgr.Bc. a Slováková Lenka
Karviná Fryštát Máchova 830/- 302 SJM Dziadek Gűnter a Dziadková Eva
Karviná Fryštát Máchova 831/- 305 Barczok Norbert
Karviná Fryštát Máchova 854/- 337 Juchelková Zuzana
Karviná Fryštát Máchova 855/- 324 Kiša Jaroslav
Karviná Fryštát Máchova 856/- 320 Folwarczny Jan Ing.
Karviná Fryštát Máchova 903/- 323/3 Badura Bronislav
Karviná Fryštát Máchova 946/- 338 Tomeš Ján
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 1/- 7/1 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 10/- 110/2 Moravskoslezský kraj Muzeum Těšínska, příspěvková organizace
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 18/- 244 FlatMan s.r.o.
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 21/- 229/2 Avia Park V, s.r.o.
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 24/- 227/1 Stavební bytové družstvo DRUBYD
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 2457/- 234/1 Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 3/- 5 Česká republika Česká pošta, s.p.
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 4/- 102 Farní sbor Slezské církve evangelické a. v. v Karviné 1
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 5/- 104/1 SUKOP INVEST s.r.o.
Karviná Fryštát Masarykovo nám. 6/- 105/1 Empora Anstalt reg.č.FL-0002.536.547-8
Karviná Fryštát Mlýnská 760/- 261/2 Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Karviná
Karviná Fryštát Mlýnská 788/- 503/1 Muroň Jiří Ing. 1/2; Vítek Tomáš Ing. 1/2;
Karviná Fryštát Mlýnská 790/- 499 Mojáková Štěpánka
Karviná Fryštát Mlýnská 792/- 249 Petřkovská Alena
Karviná Fryštát Mlýnská 793/- 475 Borská Mirjam 1/2; Borski Bruno Ing. CSc. 1/2;
Karviná Fryštát Mlýnská 794/- 251 Moravskoslezský kraj Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Karviná Fryštát Mlýnská 795/- 473 Sittek Daniel Ing. 1/2; Sittek Marek Ing. 1/2;
Karviná Fryštát Mlýnská 796/- 260 PROFIT CENTER s.r.o.
Karviná Fryštát Na Bělidle 798/- 273 Zuziaková Marie
Karviná Fryštát Na Bělidle 800/- 279/2 Buzek Alfons Ing. 1/2; Buzek Měčislav 1/2;
Karviná Fryštát Na Bělidle 801/- 465/1 DEKLPRO s.r.o.
Karviná Fryštát Na Bělidle 812/- 276 Syrková Dana Mgr.
Karviná Fryštát Na Bělidle 813/- 461/1 Szwedová Mariana Mgr.
Karviná Fryštát Na Bělidle 814/- 460 Chylková Eva
Karviná Fryštát Na Bělidle 815/- 458 Moravskoslezský kraj Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace
Karviná Fryštát Na Bělidle 817/- 290 Oklešťková Ludmila
Karviná Fryštát Na Bělidle 880/- 450/2 Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 1 Karviná Fryštát
Karviná Fryštát Nádražní 1936/- 3648/22 NewCo Immo CZ GmbH, id.č. HRB510168
Karviná Fryštát Nádražní 1939/- 3648/18 Centrum Karviná s.r.o.
Karviná Fryštát Nádražní 2065/- 3739/1 NewCo Immo CZ GmbH, id.č. HRB510168
Karviná Fryštát Nádražní 2068/- 3648/27 NewCo Immo CZ GmbH, id.č. HRB510168
Karviná Fryštát Nádražní 694/- 4046/1 Česká republika Správa železnic, státní organizace
Karviná Fryštát Nádražní 695/- 4041/1 Česká republika Správa železnic, státní organizace
Karviná Fryštát Nádražní 763/- 3735 Szalbot Radan Ing. 1/2; Szalbotová Jana Ing. 1/2;
Karviná Fryštát Nádražní 764/- 3734 Konderla Tomáš Ing.
Karviná Fryštát Nádražní 816/- 4164 Bytové družstvo Karviná, Nádražní 816/9
Karviná Fryštát Nádražní 916/- 4143/8 Dorda Jaroslav
Karviná Fryštát Ostravská 1937/- 375/2 Trochta Radek
Karviná Fryštát Ostravská 1946/- 3728/4 ACA Centrum s.r.o.
Karviná Fryštát Ostravská 2066/- 3949/16 Asental Land, s.r.o.
Karviná Fryštát Ostravská 638/- 395 Binar Tomáš
Karviná Fryštát Ostravská 737/- 796 STAVORENOL s.r.o.
Karviná Fryštát Ostravská 738/- 799 Ambulance Pacanovský s.r.o.
Karviná Fryštát Ostravská 739/- 800 Rabská Helena
Karviná Fryštát Ostravská 746/- 3800 Suchanek Radomír Ing. 1/2; Wilczek Zdeněk Ing. 1/2;
Karviná Fryštát Ostravská 747/- 3801 OTTO INVEST, s.r.o.
Karviná Fryštát Ostravská 748/- 805/3 ČEPRO, a.s.
Karviná Fryštát Ostravská 767/- 377/1 GLOCIN LIMITED - Czech branch
Karviná Fryštát Ostravská 768/- 381 KING TOT, s.r.o.
Karviná Fryštát Ostravská 770/- 392 Stoszek Lech
Karviná Fryštát Ostravská 771/- 410/1 Bielczyk Petr
Karviná Fryštát Ostravská 773/- 411 Slowiková Bronislava Ing. 3/4; Slowiková Ewa 1/4;
Karviná Fryštát Ostravská 774/- 417 SJM Stoszek Roman a Stoszková Renáta
Karviná Fryštát Ostravská 775/- 418 Stoszková Šárka
Karviná Fryštát Ostravská 776/- 421 Szarowská Marcela Ing. 1/2; Szarowski Rostislav 1/2;
Karviná Fryštát Ostravská 777/- 424 Brych Marek 1/2; Brych Tadeáš 1/4; Brychová Ilse 1/4;
Karviná Fryštát Ostravská 778/- 426 Starzyczny Bronislav 1/2; SJM Starzyczny Bronislav a Starzyczná Libuše 1/2;
Karviná Fryštát Ostravská 779/- 429/1 Hanušová Zdeňka
Karviná Fryštát Ostravská 883/- 3805/2 Česká republika Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje
Karviná Fryštát Ostravská 921/- 384/11 KELSTA s. r. o.
Karviná Fryštát park Bedřicha Smetany 157/- 1262 Mrůzková Zdeňka PaedDr.
Karviná Fryštát park Bedřicha Smetany 231/- 1280/2 Valach Alfréd 1/2; Valachová Božena 1/2;
Karviná Fryštát park Bedřicha Smetany 244/- 1279/2 Harantová Novotná Gabriela MUDr.
Karviná Fryštát park Bedřicha Smetany 276/- 1271/6 SJM Polášek Jan a Polášková Jana Mgr.
Karviná Fryštát park Bedřicha Smetany 277/- 1264/4 SJM Heller Pavel a Heller Hana Ing.
Karviná Fryštát park Boženy Němcové 1943/- 283/2 SJM Gangur Milan a Gangurová Alena 1/2; SJM Kiedroń Rostislav a Kiedrońová Eva 1/2;
Karviná Fryštát park Boženy Němcové 57/- 3981/3 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát park Boženy Němcové 70/- 3981/12 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát park Boženy Němcové 757/- 9/2 Urbaník Miroslav Ing.
Karviná Fryštát park Boženy Němcové 882/- 3983/1 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát park Boženy Němcové 988/- 4004/4 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Pivovarská 109/- 245/3 KARPIVOVAR s.r.o.
Karviná Fryštát Pivovarská 11/- 1/1 Římskokatolická farnost Karviná
Karviná Fryštát Pivovarská 12/- 265 Římskokatolická farnost Karviná
Karviná Fryštát Pivovarská 14/- 257 Kvasnicka Ludmila 12/40; Mimochodková Jarmila 28/40;
Karviná Fryštát Pivovarská 15/- 255 Wybitul Udo 1/2; Wybitulová Marie 1/2;
Karviná Fryštát Pivovarská 16/- 254/1 SJM Kopel Zdeněk a Koplová Renáta
Karviná Fryštát Pivovarská 17/- 245/1 KARPIVOVAR s.r.o.
Karviná Fryštát Pivovarská 2/- 3 Římskokatolická farnost Karviná
Karviná Fryštát Polní 749/- 3711 SJM Janusz Věslav a Januszová Gražyna
Karviná Fryštát Polní 750/- 3719/1 Hloušková Alena
Karviná Fryštát Polní 751/- 3721 SJM Kaluža Jaroslav a Kalužová Marie
Karviná Fryštát Polní 752/- 3705 Kotula Jan
Karviná Fryštát Polní 753/- 3687 Rudniková Česlava
Karviná Fryštát Polní 754/- 3703/3 Stolarzová Emilie Mgr.
Karviná Fryštát Polní 765/- 3716 Brachaczková Petra
Karviná Fryštát Polní 766/- 3715 Wolná Miroslava
Karviná Fryštát Polní -/15 806/3 Švab Ján
Karviná Fryštát Polní -/6 806/28 Witanková Eva
Karviná Fryštát Polní -/9 806/10 Dedková Hedvika
Karviná Fryštát Sadová 1933/- 1292/4 Kubatková Veronika MUDr.
Karviná Fryštát Sadová 1947/- 1389/10 Přadková Alena
Karviná Fryštát Sadová 228/- 1290 Novosad Milan Ing.
Karviná Fryštát Slámova 183/- 332/2 Česká republika Katastrální úřad pro Moravskoslezský kraj
Karviná Fryštát Slámova 223/- 3979/2 MERANO a.s.
Karviná Fryštát Slámova 473/- 3979/3 MERANO a.s.
Karviná Fryštát Slámova 823/- 315 Szczygielová Bohunka
Karviná Fryštát Slámova 824/- 318 SJM Martynek Jaroslav a Martynková Monika
Karviná Fryštát Slámova 825/- 322 SJM Monczka Bohuslav a Monczková Anna
Karviná Fryštát Slámova 826/- 326/1 Holcman Ludvík 1/2; Kubaczka Martin DiS 1/2;
Karviná Fryštát Slámova 853/- 333/1 SJM Pawliczek Boleslav Ing. a Pawliczková Natalie Ing.
Karviná Fryštát Slámova 857/- 330 Jedlička David
Karviná Fryštát Slámova 859/- 333/2 Labudová Pavla
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 1923/- 4154 SJM Cichy Leo a Cichá Božena
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 693/- 813 Kaizar Jaroslav
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 730/- 818/2 Chovaneček Aleš
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 731/- 814 Kaizar Jaroslav
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 732/- 810 Polak Stanislav
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 733/- 785 OTTO INVEST, s.r.o.
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 734/- 786/1 Halas Jakub
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 735/- 790 Krupková Libuše Ing.
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 736/- 794 Krupková Libuše Ing.
Karviná Fryštát Svatopluka Čecha 759/- 816 SJM Čábi Anton a Čábiová Alena
Karviná Fryštát tř. 17. listopadu 23/- 569/1 LE CYGNE SPORTIF GROUPE a.s.
Karviná Fryštát U Parku 1500/- 11/8 Sukop Pavel
Karviná Fryštát U Parku 1501/- 11/9 Hamplová Karolína Bc.
Karviná Fryštát U Parku 1502/- 11/10 ALUMONT HOLDING a.s.
Karviná Fryštát U Parku 1503/- 11/11 SJM Wachtarczyk Jan Ing. a Wachtarczyková Vladislava
Karviná Fryštát U Parku 1504/- 11/12 Čačková Andrea 1/6; Kopa Marek 1/6; Kopová Irena 4/6;
Karviná Fryštát U Parku 1505/- 11/31 SJM Odrobiňák Jozef MUDr. a Odrobiňáková Anna
Karviná Fryštát U Parku 1506/- 11/32 Michnáčová Ivana Bc.
Karviná Fryštát U Parku 1507/- 12/16 SJM Sebera Roman a Seberová Leona Mgr.
Karviná Fryštát U Parku 1508/- 12/15 Smyček Lukáš Ing.
Karviná Fryštát U Parku 1509/- 12/14 Tesař Martin Ing.
Karviná Fryštát U Parku 1510/- 12/13 SJM Sporysz Bronislav a Sporyszová Marika
Karviná Fryštát U Parku 1511/- 12/12 Laštůvka Jan
Karviná Fryštát U Parku 1512/- 12/11 Sulyanová Petra
Karviná Fryštát U Tratě 1920/- 4110 SJM Ochodek Měčislav a Ochodková Sylva
Karviná Fryštát U Tratě 1921/- 4119 Konečný Igor
Karviná Fryštát U Tratě 1922/- 4133 Lotterová Veronika
Karviná Fryštát U Tratě 1924/- 4137 SJM Kolbuševský Ladislav a Kolbuševská Darina
Karviná Fryštát U Tratě 1925/- 4131 Poncza Alois 1/2; SJM Poncza Alois a Ponczová Marie 1/2;
Karviná Fryštát U Tratě 1926/- 4140 SJM Kolbuševský Ladislav a Kolbuševská Darina
Karviná Fryštát U Tratě 1928/- 4123 SJM Klima Roman a Klimová Renáta
Karviná Fryštát U Tratě 1929/- 4113 SJM Naďal Zikmund a Naďalová Jana
Karviná Fryštát U Tratě 1930/- 4107/2 Wanieková Denisa
Karviná Fryštát U Tratě 1953/- 4116/2 PROFIZA s.r.o.
Karviná Fryštát Vydmuchov 130/- 1315/27 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Vydmuchov 131/- 1315/11 Pyško Petr
Karviná Fryštát Vydmuchov 132/- 1315/3 Svoboda Břetislav
Karviná Fryštát Vydmuchov 133/- 1315/2 SJM Grim Miroslav a Grimová Markéta
Karviná Fryštát Vydmuchov 135/- 1315/29 Kubicová Kristina
Karviná Fryštát Vydmuchov 148/- 1335/2 SJM Kocián Milan František a Kociánová Gabriela
Karviná Fryštát Vydmuchov 213/- 1335/1 P.O. stav - trade, spol. s r.o.
Karviná Fryštát Vydmuchov 214/- 1326/1 Gajda Ladislav
Karviná Fryštát Vydmuchov 218/- 1336/3 Brůna Michal
Karviná Fryštát Vydmuchov 220/- 1309 SJM Kudláček Radek a Kudláčková Pavlína
Karviná Fryštát Vydmuchov 901/- 1329 Kukuczková Olga 3/4; Suk Martin 1/4;
Karviná Fryštát Vydmuchov -/50 1315/10 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Vydmuchov -/51 1315/9 Szyszkowicz Josef Ing.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/52 1315/8 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Vydmuchov -/53 1315/7 Statutární město Karviná
Karviná Fryštát Vydmuchov -/54 1315/6 Šiška Petr
Karviná Fryštát Vydmuchov -/55 1315/5 Jurczyk Zdeněk Ing.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/56 1315/4 Svoboda Břetislav
Karviná Fryštát Vydmuchov -/57 1315/25 Wojnar Zbigniew MUDr.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/58 1315/24 SJM Hamšláger Eduard a Hamšlágerová Pavla
Karviná Fryštát Vydmuchov -/59 1315/23 Pyszko René Dr.Ing.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/60 1315/22 Hrdinová Martina
Karviná Fryštát Vydmuchov -/61 1315/21 Śmieja Albert
Karviná Fryštát Vydmuchov -/62 1315/20 Pelikán Dalibor Ing.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/63 1315/19 Jenei Ladislav
Karviná Fryštát Vydmuchov -/64 1315/18 Chobot Stanislav Ing. 1/2; Chobotová Eva 1/2;
Karviná Fryštát Vydmuchov -/65 1315/17 Cechlová Ivana Mgr.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/66 1315/16 Kubiena Alois PhDr.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/67 1315/15 Kolarz Zbyhněv Ing.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/68 1315/14 Chrobak Bohumil
Karviná Fryštát Vydmuchov -/69 1315/13 Königstein Karel Mgr.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/70 1315/12 Cisariková Kvetoslava MUDr.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/71 1315/28 Canibal Tomáš MUDr.
Karviná Fryštát Vydmuchov -/72 1308/5 Vávrová Irma
Karviná Fryštát Zahradní 1019/- 808/5 SJM Hawran Oto a Hawranová Renata
Karviná Fryštát Zahradní 1020/- 808/7 Zuczek Marian
Karviná Fryštát Zahradní 1021/- 807/3 Brůnová Gabriela
Karviná Fryštát Zahradní 1022/- 3704/2 Galuszka Januš Ing.arch. 1/2; Kodlová Helena MUDr. 1/2;
Karviná Fryštát Zahradní 1023/- 3681/5 Czendliková Anna
Karviná Fryštát Zahradní 1024/- 3681/6 Král Jiří Ing.
Karviná Fryštát Zahradní 1025/- 3673/3 Kowal Jaroslav
Karviná Fryštát Zahradní 1026/- 787/5 Riedlová Renata
Karviná Fryštát Zahradní 1027/- 3708/3 Nieciągová Helena
Karviná Fryštát Zahradní 1028/- 3699/4 Kičmer Ondřej 1/3; SJM Saček Alois a Sačková Aurelie 2/3;
Karviná Fryštát Zahradní 1455/- 3670/2 SJM Havel Jaroslav a Havlová Soňa
Karviná Fryštát Zahradní 1475/- 3663/2 Wiechećová Andrea
Karviná Fryštát Zahradní 1483/- 3700/9 SJM Kožušník Jaroslav a Kožušníková Martina
Karviná Fryštát Zahradní 1860/- 3700/7 Krnáčová Jarmila Mgr. 3/4; Wajdová Helena 1/4;
Karviná Fryštát Zahradní 1862/- 3681/7 SJM Baloušek Daniel a Baloušková Michaela
Karviná Fryštát Zahradní 1864/- 3702/2 Kurila Martin 1/2; Kurilová Danuše 1/2;
Karviná Fryštát Zahradní 1931/- 788/3 SJM Tomiczek Petr a Tomiczková Marta
Karviná Fryštát Zahradní 2055/- 807/4 Kramarčíková Andrea MUDr.
Karviná Fryštát Zahradní 215/- 3685/5 Czendlik Jiří 1/2; Czendlik Roman Ing. 1/4; Koždoňová Adriana 1/4;
Karviná Fryštát Zahradní 216/- 3685/4 Nieciąg Zbigniew
Karviná Fryštát Zahradní 550/- 3700/6 Kytlicová Alena 1/2; Starzyczna Jana 1/2;
Karviná Fryštát Zahradní 740/- 3697 SJM Pluhař Petr Ing. a Pluhařová Lada Ing.
Karviná Fryštát Zahradní 741/- 3694 SJM Kopeček Jiří a Kopečková Ivana
Karviná Fryštát Zahradní 742/- 3692 Pindor Robert Ing.
Karviná Fryštát Zahradní 743/- 3683 Král Jiří 1/4; SJM Král Jiří a Králová Šárka Mgr. 1/4; Tomanová Herta 1/2;
Karviná Fryštát Zahradní 744/- 3674 SJM Žurek Valtr a Žurková Jiřina MUDr.
Karviná Fryštát Zahradní 745/- 3664 Klimková Věra
Karviná Fryštát Zahradní 789/- 3670/21 Kijonka Pavel 1/2; Kijonková Lucie 1/2;
Karviná Fryštát Zahradní 911/- 3676/3 Robenek Roman
Karviná Fryštát Zahradní 920/- 3700/8 Zeisbergrová Jana
Karviná Lázně Darkov 722/- 145/18 SJM Lička Martin a Ličková Ivana
Karviná Lázně Darkov -/8 1295/25 Statutární město Karviná
Karviná Lázně Darkov Brožíkova II 338/- 1469/1 Vávrová Anna
Karviná Lázně Darkov Brožíkova II 59/- 1313 Matuszek Bronislav Ing. 1/2; Matuszek Stanislav Ing. 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 118/- 160/2 Schwarzová Bohdana
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 120/- 141 SJM Krist Ivan Ing. a Kristová Zdenka
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 130/- 2424 SJM Mucha Roman a Muchová Pavlína
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 131/- 131/2 Tomková Marcela
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 136/- 58 Baar Karel
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 148/- 67/1 Galuszka Emanuel 1/2; Galuszka Richard 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 172/- 169/2 SJM Sztula Jan a Sztulová Magdalena
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 174/- 111 Duda Lešek
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 183/- 63 SJM Pahorecký Jaroslav a Pahorecká Ilona 1/2; Szwedová Yvona 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 184/- 60 Hamplová Věra
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 196/- 82 SJM Kroczek Miroslav a Kroczková Lenka 1/2; Kroczková Monika 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 197/- 205 Prymus Jaroslav
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 199/- 202 SJM Stoszek Otakar a Stoszková Helena
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 2/- 172/30 Siuda Radim
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 206/- 125 Strakoš Michal 1/2; SJM Strakoš Stanislav a Strakošová Irena 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 23/- 191/2 SJM Mucha Roman a Muchová Pavlína
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 242/- 210 Jonszta Jindřich JUDr. 1/6; SJM Jonszta Jindřich JUDr. a Jonsztová Kristina MUDr. 5/6;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 244/- 54 SJM Malczyk Roman Ing. a Malczyk Romana Mgr.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 254/- 53 SEPTIMA spol. s r.o.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 266/- 194 Starzyczný Miroslav
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 274/- 189 Odvárková Věra
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 275/- 182/1 Vojáčková Petra
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 280/- 196 WF Group SICAV a.s.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 283/- 42 SJM Odehnal Jaroslav a Odehnalová Lenka
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 285/- 174 Domský Miroslav 1/4; Novák Petr 1/4; SJM Včelka Roman a Včelková Drahomíra 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 291/- 192 SJM Mucha Roman a Muchová Pavlína
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 292/- 213 WF Group SICAV a.s.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 293/- 143 SJM Macura Jan a Macurová Marta
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 297/- 41 SJM Díčik Pavel a Díčiková Miroslava
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 3/- 145/20 Škuta Pavel
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 304/- 115/2 Junková Anna
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 306/- 203 SJM Schwarz Václav a Schwarzová Kristina
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 310/- 172/25 Pekárková Jana
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 32/- 88 WF Group SICAV a.s.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 321/- 113/1 Klimša Zdeněk 1/2; SJM Kukucz René a Kukuczová Pavlína 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 322/- 115/1 Vavrečková Jarmila Ing.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 324/- 50 Stetz Jan
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 330/- 94 Szczyrbová Alice 1/2; Szczyrbová Karin 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 335/- 48 Karasová Blanka 1/2; Ondrušová Věra 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 341/- 46 Barnišinová Danuta
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 348/- 139 SJM Popov Petr a Popovová Jana
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 363/- 76 SJM Skimina Rudolf a Skiminová Jarmila 1/2; Szczurková Petra 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 369/- 177 SJM Hejda Tomáš a Hejdová Helena
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 381/- 152 Luczek Martin 1/2; SJM Luczek Vladislav a Luczková Jana 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 383/- 86 Veselka Martin
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 427/- 157 Nierostková Iveta
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 439/- 208 Sehnalová Vanda
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 452/- 187/1 SJM Zeisberger Daniel a Zeisbergerová Anna
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 456/- 95 SJM Dostál Rostislav a Dostálová Žaneta
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 48/- 2 WF Group SICAV a.s.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 513/- 92/1 Česká republika Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 526/- 150/1 Malinovský Radek
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 534/- 133/3 Siuda Eduard MUDr.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 536/- 168/6 Procházková Žofie
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 543/- 124/6 Pieczka Leopold 1/2; Pieczková Dana 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 546/- 172/5 Siuda Eduard
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 611/- 124/5 Broda Jindřich
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 622/- 101/2 Brůnová Jindřiška
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 625/- 44/3 Haltof Jaroslav
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 636/- 124/7 Noszka Richard 1/2; Noszková Jana 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 637/- 74/2 Raszyk Janusz Ing.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 653/- 209/3 Michalska Natalia DiS. 1/2; Skwarłová Halina 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 656/- 145/5 SJM Luczek Stanislav a Luczková Ivana Ing.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 657/- 168/5 Sztula Petr Ing.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 658/- 185/2 Tenaille Philippe Francois Henri
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 659/- 172/6 Machalica Miroslav
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 672/- 96/5 SJM Anděl Juraj a Andělová Lucie
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 695/- 103/2 Fijaková Anna
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 703/- 169/1 SJM Mrózek Ladislav a Mrózková Irena
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 706/- 154/4 SJM Szkwara Pavel a Szkwarová Monika
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 708/- 96/2 Szczyrbová Alice 1/2; Szczyrbová Karin 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 720/- 149/19 Hlava Václav 1/2; Hlavová Ivana Mgr. 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 721/- 172/22 SJM Koch Lešek Ing. a Kochová Gražyna Ing.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 725/- 70/1 SJM Schwarz Josef a Schwarzová Eva
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 726/- 149/28 Dřizga Jaroslav
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 727/- 149/29 Ščerbová Jaroslava
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 728/- 124/10 Broda Jindřich
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 729/- 146/31 Popov Petr
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 730/- 145/22 SJM Lička Martin a Ličková Ivana
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 76/- 79 Betíková Arnoština
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 93/- 138/4 Lukasik Petr
Karviná Lázně Darkov Lázeňská 95/- 154/1 SJM Golasovski Karel a Golasovská Eva
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/1 145/17 Ličková Ivana
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/10 146/24 Kurfiřt Tomáš
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/11 149/24 Wilczek Pavel
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/12 149/17 SJM Donocik Boleslav Ing. a Donociková Eva
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/13 149/20 SJM Drávecký Mikuláš a Drávecká Marie
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/16 149/22 Pamroková Ivana
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/17 149/21 Klepek Lukáš
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/18 149/23 Zientková Jana Ing.
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/23 149/30 SJM Kříž Petr a Křížová Šárka
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/4 146/29 Martinková Jarmila
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/5 146/30 Taszek Walter
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/6 146/26 Miškář Petr 1/2 ; Miškářová Dagmar 1/2
Karviná Lázně Darkov Lázeňská -/7 146/27 SJM Wilczek Teodor a Wilczková Jana
Karviná Lázně Darkov Lázeňský park 301/- 20 Zbončák Petr
Karviná Lázně Darkov Lázeňský park 329/- 24 Oczadly Luboš 1/2; Sýkorová Alžběta 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňský park 339/- 38 Huplík Petr
Karviná Lázně Darkov Lázeňský park 340/- 30 Vaněk Tomáš Ing.
Karviná Lázně Darkov Lázeňský park 358/- 28 Surowková Jana
Karviná Lázně Darkov Lázeňský park 365/- 18 Zbončák Petr
Karviná Lázně Darkov Lázeňský park 462/- 36 Juřica Jan 1/2; Juřica Vítězslav 1/2;
Karviná Lázně Darkov Lázeňský park 463/- 23 Statutární město Karviná
Karviná Lázně Darkov U Potoka 421/- 1937 Česká republika ; DIAMO, státní podnik
Karviná Louky Ke Hřišti 404/- 448 Mazur Petr 1/2; Mazurová Věra 1/2;
Karviná Louky Ke Hřišti 443/- 451 Plhalová Jiřina
Karviná Louky Těšínská 62/- 441 Siuda Jan
Karviná Louky Těšínská 63/- 445 Golasowská Zdeňka
Karviná Louky Těšínská 76/- 436 Filipczyková Ludmila 13/32; Madea Petr 6/32; Štvrtňová Jana 13/32;
Karviná Louky Za Mostem 374/- 594 Popek Bohuslav 1/2; SJM Popek Karel a Popková Olga 1/2;
Karviná Louky Za Mostem 389/- 602 Dubiel Josef 1/2 ; Dubielová Ivana 1/2
Karviná Louky Za Mostem 393/- 630 SJM Siuda Jan a Siudová Herta
Karviná Louky Za Mostem 408/- 597 Tomko Kamil
Karviná Louky Za Mostem 410/- 610 Duda Jan 1/2; Dudová Irena 1/2;
Karviná Louky Za Mostem 411/- 615 SJM Skalka Vilém a Skalková Danuše
Karviná Louky Za Mostem 414/- 607 SJM Neplecha Martin a Neplechová Pavlína
Karviná Louky Za Mostem 546/- 600 Miarková Alena
Karviná Louky Za Mostem 552/- 604 Horváthová Renata
Karviná Louky Za Mostem 600/- 613/2 Dudová Anna
Karviná Nové Město 2/- 3435/138 Statutární město Karviná
Karviná Nové Město 2227/- 3445/263 SJM Swaczyna Vilém a Swaczynová Marta
Karviná Nové Město 3240/- 3445/548 Matuška Vojtěch
Karviná Nové Město -/5253 3445/422 SJM Pánek Rostislav a Pánková Drahomíra
Karviná Nové Město -/709 3435/325 SJM Pánek Rostislav a Pánková Drahomíra
Karviná Nové Město Bohumínská 1876/- 3460/18 ČSAD Karviná a.s.
Karviná Nové Město Bohumínská 1877/- 3449/16 Moravskoslezský kraj Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Karviná Nové Město Bohumínská 1878/- 3450/1 Technické služby Karviná, a.s.
Karviná Nové Město Bohumínská 1880/- 3445/323 Ko-Le-Po, spol. s r. o.
Karviná Nové Město Cihelní 664/- 675 Szyja Andrzej Mgr. 1/2; Szyjová Barbara 1/2;
Karviná Nové Město Cihelní 665/- 676/1 SJM Cechel Jaroslav a Cechlová Eva
Karviná Nové Město Cihelní 668/- 779 MEDICALTAXES s.r.o.
Karviná Nové Město Cihelní 669/- 775 Sosnová Olga
Karviná Nové Město Cihelní 670/- 777 Nachtman Miloš
Karviná Nové Město Cihelní 671/- 766 Walek Bronislav
Karviná Nové Město Cihelní 672/- 844 Stuchlík Petr
Karviná Nové Město Cihelní 700/- 3528/1 Sosna Romana
Karviná Nové Město Havířská 1889/- 3460/30 InterAuto Doležal, a.s.
Karviná Nové Město Luční 1472/- 3531/5 Rzymanová Barbora Mgr.
Karviná Nové Město Luční 673/- 3531/20 SJM Csík Rostislav a Csíková Jana
Karviná Nové Město Luční 685/- 3531/27 Bilous Jaroslav
Karviná Nové Město Luční 686/- 3531/18 Pollaková Soňa
Karviná Nové Město Luční 692/- 3531/34 Kudla Tomáš
Karviná Nové Město Luční 704/- 3472 Koláčková Eva RNDr.
Karviná Nové Město Luční 789/- 3571/3 Orlík Jan
Karviná Nové Město Luční 797/- 3531/17 SJM Lipták Milan a Liptáková Helena
Karviná Nové Město Na Vyhlídce 2478/- 3448/25 Sieder Miroslav Bc.
Karviná Nové Město Na Vyhlídce 2733/- 3435/319 Pyszná Zdenka
Karviná Nové Město Na Vyhlídce 3155/- 3445/382 Litner Jiří
Karviná Nové Město Na Vyhlídce 3229/- 3445/250 Buček Marian
Karviná Nové Město Na Vyhlídce 3379/- 3445/135 Mádr Tomáš
Karviná Nové Město Na Vyhlídce 3494/- 3445/552 Přerovská Dana
Karviná Nové Město Na Vyhlídce -/623 3445/236 SJM Pečenka Petr a Pečenková Jaroslava
Karviná Nové Město Olšiny 61/- 3435/197 Statutární město Karviná
Karviná Nové Město Sametová 1054/- 3620/2 Špaňhel Jaroslav
Karviná Nové Město Sametová 1059/- 3603 Dvorník Jakub
Karviná Nové Město Sametová 1060/- 3607 SJM Kotrla Karel Ing. a Kotrlová Naděžda
Karviná Nové Město Sametová 1061/- 3609 Konečná Karin 1/2; Kulinská Denisa 1/2;
Karviná Nové Město Sametová 1062/- 3614 Trzaskalik Petr
Karviná Nové Město Sametová 1063/- 3617 Waleczková Irena
Karviná Nové Město Sametová 1064/- 3621 Žůrek Libor 1/2; Žůrková Jiřina 1/2;
Karviná Nové Město Sametová 1065/- 3625 SJM Czendlik Karel a Czendliková Růžena
Karviná Nové Město Sametová 1066/- 3628/1 Koneczný Jiří Ing.
Karviná Nové Město Sametová 1067/- 3581 Široká Silvie
Karviná Nové Město Sametová 1068/- 3582 SJM Mendlík Martin a Mendlíková Kvetoslava
Karviná Nové Město Sametová 1069/- 3585 SJM Červenák Milan a Červenáková Kamila
Karviná Nové Město Sametová 1070/- 3587 SJM Palša Milan a Palšová Věra
Karviná Nové Město Sametová 1071/- 3590 Urbaník Miroslav Ing.
Karviná Nové Město Sametová 1072/- 3593 Ledwoń Jaroslav
Karviná Nové Město Sametová 1073/- 3595 Kramný Roman
Karviná Nové Město Sametová 1074/- 3597 SJM Mira Petr a Mirová Eva 1/3; Mirová Eva 2/3;
Karviná Nové Město Sametová 630/- 3612/2 SJM Macura Stanislav a Macurová Jana
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 1872/- 3511/2 SJM Martikán Jan Mgr. a Martikánová Jana Bc.
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 222/- 3525 SJM Vrána Břetislav a Vránová Taťána
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 663/- 672/1 OTTO INVEST, s.r.o.
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 706/- 783 LAMA Plus s.r.o.
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 709/- 835 Hoschnová Andrea
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 710/- 832 SJM Wawrzyczek Adolf a Wawrzyczková Alena
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 711/- 3516 Zifčák Milan
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 712/- 3519 Loterová Eleonora
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 713/- 3520 Kycik Antonín Ing.
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 714/- 3523 Vrána Tomáš
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 715/- 841/2 SJM Kula Josef a Kulová Věra
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 716/- 3537/1 Bystroň Emerich Ing. 1/3; Bystroň Jiří Ing. 1/3; Bystroňová Lydie 1/3;
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 717/- 3542 Chmelinová Gabriela 1/2; SJM Navrátil Miloslav a Navrátilová Gabriela 1/2;
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 718/- 3543 SJM Ondroušek Jan a Ondroušková Dominika
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 719/- 3561 SJM Rašík Edvín a Rašíková Leontina
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 720/- 3565 Krzemieňová Antonie
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 721/- 3572 Františák Marek 1/2; Františáková Klára 1/2;
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 722/- 3575 Adamíková Kristina Mgr.
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 881/- 3535 Dubau Stav s.r.o.
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 889/- 3539 SJM Antalovič Vladimír a Antalovičová Věra
Karviná Nové Město Svatopluka Čecha 899/- 769 SJM Augustovič Alfréd a Augustovičová Zdeňka
Karviná Nové Město tř. 17. listopadu 2417/- 620/34 Bőhnel Miroslav 127/18548 ; Brázda Pavel 657/37096 ; Břusková Oľga 657/37096 ; Chorzempa Marian Bc. 657/37096 ; SJM Diatka Zdeněk a Diatková Eva 657/37096 ; SJM Firda Jindřich a Firdová Věra657/37096 ; Gaherová Alena 219/18548 ; Góralíková Kateřina 657/37096 ; Górecki Antonín 657/37096 ;Hrbáčková Jarmila 657/37096 ; Kaháková Jana 76/4637 ; Karban Karel Mgr. 657/37096 ; KlementováJana Mgr. 657/37096 ; SJM Kohut Jozef a Kohutová Magdaléna 657/37096 ; Koporec Jaroslav 127/18548 ; SJM Koporec Jaros
Karviná Ráj Kubiszova 27/- 344 Bielczyková Jarmila
Karviná Ráj Kubiszova 29/- 347 Klozová Jiřina 14/20; Pietrová Adéla 6/20;
Karviná Ráj Vydmuchov 396/- 477/3 Moravskoslezský kraj Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná Ráj Vydmuchov 587/- 1305/1 Moravskoslezský kraj Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná Ráj Vydmuchov 593/- 484/1 Moravskoslezský kraj Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná Ráj Za Splavem 1456/- 423/14 Szyrocká Pavla
Karviná Ráj Za Splavem 1457/- 424/2 Kubíčková Urszula Anna Bc.
Karviná Ráj Za Splavem 1458/- 423/18 Jonšta Kamil
Karviná Ráj Za Splavem 1459/- 390/9 Haratek Vladislav
Karviná Ráj Za Splavem 1460/- 390/16 Kremer Valter
Karviná Ráj Za Splavem 1461/- 390/17 SJM Syřinek Břetislav a Syřinková Božena
Karviná Ráj Za Splavem 1462/- 390/18 Horecká Uršula
Karviná Ráj Za Splavem 1463/- 390/101 SJM Monczka Bohuslav a Monczková Anna
Karviná Ráj Za Splavem 1464/- 390/37 Švanda Karel
Karviná Ráj Za Splavem 1465/- 390/30 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem 1466/- 390/29 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem 1467/- 390/35 Swiatyniuk Marcel
Karviná Ráj Za Splavem 1468/- 390/34 SJM Koch Miroslav a Kochová Jarmila
Karviná Ráj Za Splavem 1469/- 390/33 Kapičiak Miroslav
Karviná Ráj Za Splavem 1470/- 414/30 Bujok Lukáš
Karviná Ráj Za Splavem 1471/- 414/31 Králík Roman
Karviná Ráj Za Splavem 1472/- 414/32 Králík Roman
Karviná Ráj Za Splavem 1473/- 414/33 SJM Walica František a Walicová Kateřina
Karviná Ráj Za Splavem 1474/- 414/8 Filip Miroslav Ing.
Karviná Ráj Za Splavem 1481/- 429/3 SJM Kopel Zdeněk a Koplová Renáta
Karviná Ráj Za Splavem 1482/- 429/26 Sciskala Roman
Karviná Ráj Za Splavem 1483/- 429/15 Sciskala Roman
Karviná Ráj Za Splavem 1484/- 429/14 Sciskala Roman
Karviná Ráj Za Splavem 1485/- 429/13 Grabková Anna
Karviná Ráj Za Splavem 1486/- 429/8 Otte Jan
Karviná Ráj Za Splavem 1491/- 411/110 SJM Stasiewski Zdeněk a Stasiewská Hana
Karviná Ráj Za Splavem 1494/- 411/157 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem 1495/- 411/107 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem 1496/- 411/109 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem 15/- 428 Walica František
Karviná Ráj Za Splavem 16/- 426 SJM Pazdziora Miroslav a Pazdziorová Jana
Karviná Ráj Za Splavem 17/- 421 Kéry Miroslav 1/2; Kéryová Marie 1/2;
Karviná Ráj Za Splavem 951/- 411/102 Machů Miloslav
Karviná Ráj Za Splavem -/689 390/3 Chroboková Petra
Karviná Ráj Za Splavem -/690 390/4 Jůva Antonín
Karviná Ráj Za Splavem -/691 390/5 SJM Smital Rudolf a Smitalová Věra
Karviná Ráj Za Splavem -/692 390/6 Čapková Vladimíra
Karviná Ráj Za Splavem -/693 390/7 Čapková Vladimíra
Karviná Ráj Za Splavem -/694 390/8 SJM Šošovička Jozef a Šošovičková Drahoslava
Karviná Ráj Za Splavem -/695 390/10 Haratek Vladislav
Karviná Ráj Za Splavem -/696 390/11 Pěleš Bohumil
Karviná Ráj Za Splavem -/697 390/12 Jakubczyk Aleš
Karviná Ráj Za Splavem -/698 390/13 Šurába Jozef
Karviná Ráj Za Splavem -/699 390/14 Horecká Uršula
Karviná Ráj Za Splavem -/700 390/15 Kremer Valter
Karviná Ráj Za Splavem -/701 390/20 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/702 390/21 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/704 390/23 Šurába Jozef
Karviná Ráj Za Splavem -/705 390/24 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/706 390/25 SJM Hromada Eduard a Hromadová Marta
Karviná Ráj Za Splavem -/707 390/26 SJM Rucki Rudolf a Rucká Alena
Karviná Ráj Za Splavem -/708 390/27 SJM Siuda Petr a Siudová Marie
Karviná Ráj Za Splavem -/709 390/28 Čech Roman
Karviná Ráj Za Splavem -/710 390/32 Mattis Vilma
Karviná Ráj Za Splavem -/712 423/2 Bartmanová Milada
Karviná Ráj Za Splavem -/713 423/3 SJM Gajda Antonín a Gajdová Bohumila
Karviná Ráj Za Splavem -/714 423/4 Cingroš Antonín
Karviná Ráj Za Splavem -/715 423/5 SJM Pryczek Vladislav a Pryczková Iveta
Karviná Ráj Za Splavem -/716 423/6 Šimík Pavel
Karviná Ráj Za Splavem -/717 423/7 SJM Churý Jan a Churá Jitka
Karviná Ráj Za Splavem -/718 423/8 Borka Iveta
Karviná Ráj Za Splavem -/719 423/9 SJM Gęborek Ireneusz Wiesław a Gęborková Erika
Karviná Ráj Za Splavem -/720 423/10 Lamatschová Eva 1/2; Lamatschová Šárka Ing. 1/2;
Karviná Ráj Za Splavem -/721 423/11 SJM Zeman Jiří a Zemanová Růžena
Karviná Ráj Za Splavem -/722 423/12 Hladíková Edeltraud
Karviná Ráj Za Splavem -/723 423/13 Mackowski Ivo
Karviná Ráj Za Splavem -/724 424/3 Jonšta Kamil
Karviná Ráj Za Splavem -/725 423/20 Búlik Ladislav
Karviná Ráj Za Splavem -/726 423/19 Galuszka Marek
Karviná Ráj Za Splavem -/727 423/17 Orosi Marian
Karviná Ráj Za Splavem -/728 423/21 SJM Smiga Gerhard a Smigová Marie
Karviná Ráj Za Splavem -/729 414/2 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/730 414/3 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/731 414/4 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/732 414/5 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/733 414/6 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/734 414/7 Škuláň Miroslav
Karviná Ráj Za Splavem -/735 414/9 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/736 414/64 SJM Staniczek Antonín a Staniczková Miluše
Karviná Ráj Za Splavem -/737 414/11 SJM Staniczek Antonín a Staniczková Miluše
Karviná Ráj Za Splavem -/738 414/12 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/739 414/13 SJM Kroča Stanislav a Kročová Marie
Karviná Ráj Za Splavem -/740 414/14 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/741 414/15 Kwiczala Richard
Karviná Ráj Za Splavem -/756 429/7 Náčin Zdeněk
Karviná Ráj Za Splavem -/758 429/5 SJM Hanus Jiří a Hanusová Taťána
Karviná Ráj Za Splavem -/759 429/4 SJM Oliva Ladislav Ing. a Olivová Renáta Ing.
Karviná Ráj Za Splavem -/760 429/12 Rada Libor Ing.
Karviná Ráj Za Splavem -/761 429/11 SJM Pánek Rostislav a Pánková Drahomíra
Karviná Ráj Za Splavem -/762 429/10 Cigánek Ivo
Karviná Ráj Za Splavem -/763 429/9 Židek Stanislav
Karviná Ráj Za Splavem -/774 411/159 SJM Gabler Igor JUDr. a Gablerová Anna
Karviná Ráj Za Splavem -/780 411/111 Statutární město Karviná
Karviná Ráj Za Splavem -/784 411/108 Statutární město Karviná
Karviná Staré Město -/117 1032/239 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město -/119 1032/180 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město -/122 1032/276 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město -/123 1032/307 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město -/13 917/22 Valiánová Věra
Karviná Staré Město -/133 1032/169 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město -/147 1032/192 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město -/155 1032/278 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město -/18 922/16 SJM Klimeš Josef a Klimešová Kristina
Karviná Staré Město -/354 923/12 Kloubková Pavlína
Karviná Staré Město -/357 1536/8 Sedláčková Taťána
Karviná Staré Město -/366 1523/20 SJM Turinič Kamil a Turiničová Jindřiška
Karviná Staré Město -/395 1592/11 SJM Kubaš Miroslav a Kubašová Zdeňka
Karviná Staré Město -/443 1737/22 Bariš Pavel Ing. 1/2 ; Bariš Vladimír 1/2
Karviná Staré Město -/444 1737/23 OKD, a.s.
Karviná Staré Město -/573 571/75 Plešivčák Vladislav
Karviná Staré Město -/62 1032/294 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město -/86 1032/103 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město Bohumínská 116/- 1195 Strzelcová Anna 1/2; Strzelcová Pavla 1/2;
Karviná Staré Město Bohumínská 173/- 1137/1 Mazalová Jaroslava 3/8; Šuba Zdeněk 3/8; Švedová Lydie 1/4;
Karviná Staré Město Bohumínská 222/- 1092 SJM Kotľár Martin a Kotľárová Stanislava
Karviná Staré Město Bohumínská 239/- 1180 Swaczynová Olga
Karviná Staré Město Bohumínská 240/- 1115 Veselá Ilona
Karviná Staré Město Bohumínská 241/- 1114 SJM Snopko Peter a Snopková Hana
Karviná Staré Město Bohumínská 273/- 1189 Havel Rostislav
Karviná Staré Město Bohumínská 287/- 1156 Eliasz Martin 3/4; Eliasz Vladislav 1/4;
Karviná Staré Město Bohumínská 294/- 1181 Jendryščíková Zdeňka
Karviná Staré Město Bohumínská 323/- 1161/3 Frajkowski Ladislav
Karviná Staré Město Bohumínská 347/- 1178/3 Uherek Radek
Karviná Staré Město Bohumínská 372/- 451/6 Banszel Rostislav
Karviná Staré Město Bohumínská 373/- 455/4 Capek Vítězslav
Karviná Staré Město Bohumínská 404/- 454/2 Kujawová Zuzana PharmDr.
Karviná Staré Město Bohumínská 408/- 645/3 Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Karviná Staré Město Bohumínská 436/- 1167/7 Brecherová Dagmar 1/3; Videcký Jaromír 2/3;
Karviná Staré Město Bohumínská 455/- 462/15 GS Caltex Czech, s.r.o.
Karviná Staré Město Dětmarovická 403/- 540/57 Shimano Czech Republic, s.r.o.
Karviná Staré Město Dětmarovická 409/- 1201/47 CTP Moravia North, spol. s r.o.
Karviná Staré Město Dětmarovická 447/- 929/7 SJM Sladkovský Leo a Sladkovská Zdeňka
Karviná Staré Město Dětmarovická 453/- 917/21 Heczková Iva
Karviná Staré Město Dětmarovická 454/- 922/17 Juřičková Erika
Karviná Staré Město Dětmarovická 475/- 917/32 SJM Szurman Pavel a Szurmanová Elena
Karviná Staré Město Dětmarovická 476/- 917/27 Bělk Martin 1/2; Monczková Alena 1/2;
Karviná Staré Město Dětmarovická 477/- 917/31 SJM Štrohalm Jaromír a Štrohalmová Ludmila
Karviná Staré Město Dětmarovická -/350 923/13 Schreiberová Miroslava
Karviná Staré Město Dětmarovická -/353 923/11 SJM Diviš Josef a Divišová Mária
Karviná Staré Město Lešetínská 104/- 1855 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Lešetínská 151/- 1803 Bukajová Alena
Karviná Staré Město Lešetínská 180/- 1852 Čura Martin
Karviná Staré Město Lešetínská 184/- 1836 Bukovská Blanka 1/2; Mončka Oldřich 1/2;
Karviná Staré Město Lešetínská 196/- 1831 SJM Lesák Antonín a Lesáková Marcela
Karviná Staré Město Lešetínská 207/- 1703/1 SJM Kobiela Petr a Kobielová Agnesa
Karviná Staré Město Lešetínská 217/- 1764 SJM Suchanek Tomáš a Suchanková Ingrid
Karviná Staré Město Lešetínská 220/- 1845 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Lešetínská 249/- 1863/3 Kubica Marian 1/4; Kubica Tomáš 1/4; Starzyczná Libuše 1/2;
Karviná Staré Město Lešetínská 252/- 1862 Szczotková Marie
Karviná Staré Město Lešetínská 253/- 1861/1 Łukosz Vladislav
Karviná Staré Město Lešetínská 254/- 1859 Majzlíková Gabriela Bc.
Karviná Staré Město Lešetínská 255/- 1869 SJM Szebesta František a Szebestová Zdenka
Karviná Staré Město Lešetínská 279/- 1826/1 Eliasz Vladislav
Karviná Staré Město Lešetínská 282/- 1826/2 Brecherová Žofie
Karviná Staré Město Lešetínská 284/- 1850/2 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Lešetínská 292/- 1865 Čurová Zdeňka 1/3; Kubicová Irena 1/3; Maiwaldová Bronislava 1/3;
Karviná Staré Město Lešetínská 293/- 1719 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Lešetínská 304/- 1844/3 Hermann Svatopluk Ing. 1/2; Hermannová Pavla Ing. 1/2;
Karviná Staré Město Lešetínská 317/- 1788/13 MATYAS  s.r.o.
Karviná Staré Město Lešetínská 331/- 1703/2 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Lešetínská 332/- 1702/4 Trzaskalik Daniel 1/2; Trzaskaliková Andrea 1/2;
Karviná Staré Město Lešetínská 335/- 1825/3 Krúpa Roman Ing. 1/2; Krúpová Andrea Mgr. 1/2;
Karviná Staré Město Lešetínská 378/- 1860/6 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Lešetínská 389/- 1861/2 Balcarová Lucie
Karviná Staré Město Lešetínská 437/- 1702/10 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Lešetínská 439/- 1824/3 SJM Krawczuk Libor a Krawczuková Naděžda
Karviná Staré Město Lešetínská 456/- 1857/3 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Myslivecká 132/- 26 Kuchejda Jindřich
Karviná Staré Město Myslivecká 143/- 20 Brożonowicz Zbigniew Antoni 1/3; Majová Petra 1/3; Slivenská Alicja Maria 1/3;
Karviná Staré Město Myslivecká 168/- 466 Górecki Tomáš
Karviná Staré Město Myslivecká 175/- 109 SJM Jakubík Edvín Bc. a Jakubíková Dana
Karviná Staré Město Myslivecká 179/- 130 Pytlík Petr Ing. 1/2; YUSUFELI s.r.o. 1/2
Karviná Staré Město Myslivecká 251/- 468 Uhlíř Vladimír
Karviná Staré Město Myslivecká 26/- 30 SJM Dobrovolný Radim a Dobrovolná Petra
Karviná Staré Město Myslivecká 262/- 126 Hudziec Roman
Karviná Staré Město Myslivecká 277/- 28 SJM Ochodek Roman Ing. a Ochodková Pavlína Mgr.
Karviná Staré Město Myslivecká 300/- 46 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Myslivecká 31/- 18 Donátková Petra 1/2; Novotný Martin 1/2;
Karviná Staré Město Myslivecká 348/- 132/5 Salamon Miroslav
Karviná Staré Město Myslivecká 49/- 129 Hudziec Bronislav 1/2; Hudziec Jaroslav 1/2;
Karviná Staré Město Myslivecká 57/- 123 Hanzel Jiří
Karviná Staré Město Myslivecká 62/- 87 Mánek Přemysl 1/2; Mánková Naděžda 1/2;
Karviná Staré Město Myslivecká 73/- 32 Lukšíková Marie
Karviná Staré Město Myslivecká -/365 1523/26 Tomikowski Evžen
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 10/- 254/2 Kovář Radek
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 101/- 205 Foltynová Jana
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 12/- 245/1 OKD, a.s.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 14/- 239 Wojtyna Felix
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 15/- 227/1 Heisig Marek
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 16/- 225 SJM Bartek Vincent a Bartková Ester
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 165/- 280 Statutární město Karviná
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 18/- 218 Krupa Miroslav
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 200/- 281 Statutární město Karviná
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 208/- 148 Ciosk Jiří
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 236/- 313/2 Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 25/- 164 Tomanová Vanda
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 267/- 15 Statutární město Karviná
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 28/- 155 Mrajca Boleslav
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 291/- 12 Stuchlík Zdeněk RNDr.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 315/- 284/8 Kijonková Valerie
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 316/- 7/4 SJM Poncza Stanislav a Ponczová Libuše
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 318/- 313/1 Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 32/- 104/1 OKD, a.s.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 324/- 7/7 SJM Kubátko František Ing. a Kubátková Blažena 1/3 ; Kubátková Ivana 1/6 ; Szatanik Martin 1/2
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 325/- 7/5 SJM Jastrzembski Robert a Jastrzembská Kateřina
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 338/- 188/3 Pryszcz Pavel 1/4; Pryszcz Petr 1/4; Pryszczová Dana 1/2;
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 343/- 284/6 OKD, a.s.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 344/- 284/5 Junga Monika magister inzynier 3/12 ; Kolodziejová Halina 3/6 ; Szebesta Michał Ing. 3/12
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 4/- 310/1 OKD, a.s.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 40/- 59 SJM Kubátko František Ing. a Kubátková Blažena
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 42/- 37/1 Místní skupina Polského kulturně-osvětového svazu v Karviné - Starém Městě z.s.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 43/- 34/1 Statutární město Karviná
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 48/- 8 Doležálková Marie 7/35; Okleštěk Jaromír 7/35; Okleštěk Vladislav 7/35; Oklešťková Anna 7/35; Oklešťková Ludmila 7/35;
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 5/- 285 Rzymanová Věra
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 50/- 250/2 OKD, a.s.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 51/- 317 Gondek Václav 1/2; SJM Herman Miroslav a Hermanová Eliška 1/2;
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 52/- 314 OKD, a.s.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 54/- 216 Tancjura Michal 1/10; Tancjura Oleg 6/10; Tancjura Viktor 1/10; Tancjurová Jana 1/10; Tancjurová Olga 1/10;
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 55/- 104/2 Špandel Vlastimil
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 56/- 223 Žák Roman 1/2; Žáková Petra 1/2;
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 65/- 252/6 Korbelová Šárka Ing.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 7/- 276 Kosellková Hermina
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 82/- 203 OKD, a.s.
Karviná Staré Město nám. Ondry Foltýna 9/- 264 Mrajcová Emilia
Karviná Staré Město Na Novém poli 379/- 540/23 ROBE lighting s.r.o.
Karviná Staré Město Na Novém poli 380/- 540/24 ROBE lighting s.r.o.
Karviná Staré Město Na Novém poli 381/- 540/47 MERANO a.s.
Karviná Staré Město Na Novém poli 382/- 1201/26 Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.
Karviná Staré Město Na Novém poli 383/- 540/66 Správa JKR s.r.o.
Karviná Staré Město Na Novém poli 384/- 540/71 Baumann Springs s.r.o.
Karviná Staré Město Na Novém poli 385/- 1207/4 SEJONG Czech s.r.o.
Karviná Staré Město Olšiny 134/- 751/2 Szotek Helena Bozena
Karviná Staré Město Olšiny 160/- 751/1 Szotek Helena Bozena
Karviná Staré Město Olšiny 167/- 762 Owczarzy Eduard
Karviná Staré Město Olšiny 186/- 750 SJM Geltner Pavel a Geltnerová Jana
Karviná Staré Město Olšiny 195/- 660 Zielina René
Karviná Staré Město Olšiny 224/- 884 Nowaková Helena
Karviná Staré Město Olšiny 3/- 882 SJM Páral Petr Ing. a Páralová Ivana Ing.
Karviná Staré Město Olšiny 341/- 731/2 Navrátil Jiří 1/2; Navrátil Josef 1/2;
Karviná Staré Město Olšiny 362/- 769/6 Różańská Lidie 1/2; Różański Petr Ing. 1/2;
Karviná Staré Město Olšiny 451/- 1007 Jandák Radomír 1/2; Kurowská Simona 1/2;
Karviná Staré Město Olšiny 59/- 1008/11 SORITES, spol. s r. o.
Karviná Staré Město Olšiny 71/- 766 Doležal Marek
Karviná Staré Město Olšiny 72/- 768 Doležal Marek
Karviná Staré Město Olšiny 88/- 1009 SJM Skalnický Martin a Skalnická Štefania
Karviná Staré Město Olšiny -/120 1032/202 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město Olšiny -/121 1032/204 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město Olšiny -/150 1032/302 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město Olšiny -/342 927/9 SJM Beneš Jaroslav a Benešová Štěpánka
Karviná Staré Město Olšiny -/345 929/6 Molčánová Marcela
Karviná Staré Město Olšiny -/349 922/18 Šlachtovský Patrik
Karviná Staré Město Olšiny -/352 923/10 SJM Kačmárik Miloš a Kačmáriková Jarmila
Karviná Staré Město Olšiny -/9 1032/299 Česká republika Státní pozemkový úřad
Karviná Staré Město Požárnická 106/- 295 Klímová Gabriela 9278/16665; Žák Martin 7387/16665;
Karviná Staré Město Požárnická 2/- 316/18 Węglarzy Stanislav
Karviná Staré Město Požárnická 265/- 291 Czendliková Eva
Karviná Staré Město Požárnická 30/- 288 Šalaga Michal
Karviná Staré Město Požárnická 321/- 316/14 SJM Balys Vladimír a Balysová Pavla 1/2; Balysová Pavla 1/2;
Karviná Staré Město Požárnická 333/- 316/15 Monczka Daniel
Karviná Staré Město Požárnická 350/- 316/17 Šimaniok Josef
Karviná Staré Město Požárnická 352/- 316/13 Kapová Liduše
Karviná Staré Město Požárnická 353/- 316/12 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Požárnická 354/- 311/3 Jaworek Jiří
Karviná Staré Město Požárnická 355/- 316/16 SJM Poledník Arnošt a Poledníková Zdeňka
Karviná Staré Město Požárnická 435/- 287/3 SJM Kulla Štefan a Kullová Soňa
Karviná Staré Město Prostřední 431/- 102/8 Katonová Tereza PhDr.
Karviná Staré Město Staroměstská 153/- 618 Stebel Karel Ing.
Karviná Staré Město Staroměstská 164/- 627 Gajdová Michaela 1/20; Lánský Radek 19/20;
Karviná Staré Město Staroměstská 170/- 1235 Klimová Lenka 1/3; Kostřica Aleš 1/3; Kostřicová Daniela 1/3;
Karviná Staré Město Staroměstská 231/- 524 Filipková Tamara
Karviná Staré Město Staroměstská 243/- 1217 SJM Heřmánek Jaroslav a Heřmánková Šárka
Karviná Staré Město Staroměstská 266/- 1216/3 SJM Paloncy Miroslav a Paloncyová Marie
Karviná Staré Město Staroměstská 274/- 548 Botek David
Karviná Staré Město Staroměstská 301/- 551/2 Klimeš Jan
Karviná Staré Město Staroměstská 302/- 565/3 Poledníková Anna
Karviná Staré Město Staroměstská 312/- 1228 Dvořák Milan
Karviná Staré Město Staroměstská 327/- 1226/2 Pietraszek Tomáš
Karviná Staré Město Staroměstská 337/- 1236/4 SJM Janíček Jaroslav a Janíčková Iveta
Karviná Staré Město Staroměstská 360/- 523/2 SJM Badura Jaroslav a Badurová Věra
Karviná Staré Město Staroměstská 375/- 1227/2 Jarzyna Vratislav Ing. 1/2; Jarzynová Dáša 1/2;
Karviná Staré Město Staroměstská 438/- 641/4 Matuszczyk Jaromír 2/3; Matuszczyková Taťána 1/3;
Karviná Staré Město Staroměstská 64/- 638 Heczková Marie
Karviná Staré Město Staroměstská 74/- 946 Šnapka Emanuel
Karviná Staré Město Staroměstská 76/- 535/2 Louša Peter
Karviná Staré Město Staroměstská 92/- 566 Weis Tomáš
Karviná Staré Město Staroměstská 98/- 536 Duda Pavel 1/2; Dudová Petra 1/2;
Karviná Staré Město Staroměstská -/- 645/28 Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Karviná Staré Město U Řeky 137/- 1658 Januszová Věra
Karviná Staré Město U Řeky 140/- 200 Menařík Karel
Karviná Staré Město U Řeky 155/- 1564 Vaculík Jiří Ing. 11/16; Vaculík Karel 5/16;
Karviná Staré Město U Řeky 161/- 1553 Klapka Vlastimil 1/3 ; Mechúrová Leona Mgr. 2/3
Karviná Staré Město U Řeky 172/- 1605 Kucharczyk Pavel 1/2; Kucharczyková Jiřina 1/2;
Karviná Staré Město U Řeky 185/- 1663/1 OKD, a.s.
Karviná Staré Město U Řeky 216/- 1591 OKD, a.s.
Karviná Staré Město U Řeky 319/- 1604/3 Krystyjan Vladislav
Karviná Staré Město U Řeky 357/- 192/3 Žyla Ladislav
Karviná Staré Město U Řeky 363/- 1663/2 OKD, a.s.
Karviná Staré Město U Řeky 374/- 1590/3 OKD, a.s.
Karviná Staré Město U Řeky 449/- 261/3 Szekeresová Pavlína Bc.
Karviná Staré Město U Řeky -/400 1575/6 SJM Rašík Jiří a Rašíková Vlasta
Karviná Staré Město U Řeky -/401 1575/5 Ondrušová Renáta
Karviná Staré Město U Řeky -/402 1669/12 OKD, a.s.
Karviná Staré Město U Řeky -/420 1647/36 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Za Vsí 144/- 333 Lév Lukáš 1/2; Lévová Jiřina 1/2;
Karviná Staré Město Za Vsí 159/- 442 Wiltsch Simon 1/2; SJM Wiltsch Oldřich a Wiltschová Jarmila 1/2;
Karviná Staré Město Za Vsí 182/- 356 Valchoň Juraj
Karviná Staré Město Za Vsí 191/- 361 Musiolek Jindřich
Karviná Staré Město Za Vsí 201/- 434/1 OKD, a.s.
Karviná Staré Město Za Vsí 202/- 424 SJM Musiolek Vladislav a Musiolková Vladislava
Karviná Staré Město Za Vsí 212/- 422/2 Pytlík Petr Ing.
Karviná Staré Město Za Vsí 213/- 349/1 Konečný Martin MUDr.
Karviná Staré Město Za Vsí 214/- 355 Gašpárek Petr
Karviná Staré Město Za Vsí 234/- 440 Mrajca Boleslav
Karviná Staré Město Za Vsí 256/- 341 Vrba Pavel
Karviná Staré Město Za Vsí 271/- 434/2 SJM Janík Karel a Janíková Danuše
Karviná Staré Město Za Vsí 295/- 431 SJM Zelina Miroslav a Zelinová Libuše
Karviná Staré Město Za Vsí 314/- 5/1 Dordová Marie
Karviná Staré Město Za Vsí 336/- 422/1 Pytlík Petr Ing.
Karviná Staré Město Za Vsí 386/- 324/2 Dunková Monika
Karviná Staré Město Za Vsí 44/- 4/1 Oklešťková Ludmila